Переможці районних олімпіад
2017-2018 н.р. В І Т А Є М О
№ | Прізвище учня | Предмет | клас | міс це | Прізвище вчителя |
1 | Волков Володимир | Математика | 6-а | 2 | Матушевич О. В. |
2 | Кончаківський Данило | Математика | 6-г | 2 | Несміян В. В. |
3 | Прибиш Микола | Математика | 6-а | 3 | Матушевич О. В. |
4 | Востріков Любомир | Математика | 7-в | 1 | Несміян В. В. |
5 | Вяльцев Олександр | Математика | 7-г | 1 | Матушевич О. В. |
6 | Реутенко Артем | Математика | 7-г | 2 | Матушевич О. В. |
7 | Хоменко Ярослав | Математика | 8-6 | 2 | Зінькова Л. В. |
8 | Кучеренко Микола | Математика | 8-6 | 2 | Зінькова Л. В. |
9 | Колінько Анастасія | Математика | 8-6 | 3 | Зінькова Л. В. |
10 | Ковальчук Мирослава | Математика | 9-а | 1 | Федо.ренко Н. М. |
1 1 | Завірюха Анна | Математика | 9-а | 2 | Федоренко Н. М. |
12 | Рижих Дар'я | Математика | 9-а | 2 | Федоренко Н. М. |
13 | Усатюк Ольга | Математика | 9-6 | 3 | Руденко К. М. |
14 | Журавльова Ольга | Математика | 10-а | 2 | Бондаренко Л. І. |
15 | Єркєєва Аліна | Математика | 10-а | 1 | Бондаренко Л. ї. |
16 | Єрмаков Юрій | Математика | 10-г | 1 | Зінькова Л. В. |
17 | Бурдейний Артем | Математика | 106 | 2 | Зінькова Л. В. |
18 | Веселов Максим | Математика | 106 | 3 | Зінькова Л. В. |
19 | Комонов Кирило | Математика | 11-а | 1 | Федоренко Н. М. |
20 | Андрущенко Єлизавета | Математика | 11-а | 1 | Федоренко Н. М. |
21 | Дьяченко Тетяна | Математика | 11-а | 2 | Федоренко Н. М. |
00 | Буслаєв Валерій | Математика | 11-а | 2 | Федоренко Н. М. |
23 | Кальницький Олексій | Математика | 11-а | 2 | Федоренко Н. М. |
24 | Воронін Нікіта | Математика | 11-а | 3 | Федоренко Н. М. |
25 | Востріков Любомир | українська мова та література | 7-в | 3 | Беспальчук Н. Ю. |
26 | Муратова Вікторія | українська мова та література | 7-6 | 3 | Гладченко Н. М. Беспальчук Н. Ю. |
27 | Стрига Ольга | українська мова та література | 8-а | 2 | Хлєбік Ю. В. |
28 | Семеренко Катерина | українська мова та література | 10-а | 2 | Хлєбік Ю. В. Баранов С. В. |
: 29 | Журавльова Ольга | українська мова та література | 10-а | 3 | Хлєбік Ю. В. |
30 | Хмелік Юлія | українська мова та література | 10-а | 3 | Хлєбік Ю. В. Баранов С. В. |
31 | Воронін Нікіта | українська мова та література | 11-а | 3 | Данилейко О. Л. |
32 | Гриців Богдана | українська мова та література | 11-а | 3 | Данилейко О. Л. Гончарук Л. М. |
33 | Андрущенко Єлизавета | українська мова та література | 11-а | 3 | Данилейко О. Л. |
34 | Селівончик Ярослава | українська мова та література | 106 | 3 | Гончарук Л. М. Баранов С. В. |
35 | Вяльцев Олександр | Хімія | 7-г | 1 | Найдиш Н. Є. |
36 | Реутенко Артем | Хімія | 7-г | 2 | Найдиш Н. Є. |
37 | Востріков Любомир | Хімія | 7-в | 2 | Найдиш Н. Є. |
38 | Хоменко Ярослав | Хімія | 8-6 | 1 | Найдиш Н. Є. |
39 | Кульчицька Анастасія | Хімія | 8-а | 2 | Найдиш Н. С. |
40 | Завірюха Анна | Хімія | 9-а | 2 | Найдиш Н. Є. |
41 | Білоус Олександра | Хімія | 9-в | 2 | Найдиш Н. Є. |
42 | Гольдштейн Каріна | Хімія | 9-а | 3 | Найдиш Н. Є. |
43 | Чмельова Альона | Хімія | 9-а | 3 | Найдиш Н. Є. |
44 | Бурдейний Артем | Хімія | 10-6 | 1 | Найдиш Н. Є. |
45 | Єркєєва Аліна | Хімія | 10-а | 3 | Найдиш Н. С. |
46 | Семеренко Катерина | Хімія | 10-а | 3 | Найдиш Н. Є. |
47 | Семененко Аліна | Хімія | 11-а | 3 | Найдиш Н. Є. |
48 | Опанасенко Дмитро | Історія | 8-а | 2 | Смирна А. В. |
49 | Іванов Олександр | Історія | 9-г | 3 | Козич Р. М. |
50 | Осадча Карина | Історія | 9-г | 3 | Козич Р. М. |
51 | Бурдейний Артем | Історія | 10-6 | 3 | Козич Р. М. |
52 | Хорольський Андрій | Історія | 11-а | 3 | Матвійчук І. А. |
53 | Гриців Богдана | Історія | 11-а | 3 | Матвійчук І. А. |
54 | Марченко Владислав | Історія | 11-а | 3 | Матвійчук І. А. |
55 | Голінська Катерина | Зарубіжна літер. | 7-г | 2 | Грідіна 1.1. |
56 | Вяльцев Олександр | Зарубіжна літер. | 7-г | 3 | Грідіна 1.1. |
57 | Бестужева Марія | Зарубіжна літер. | 8-6 | 2 | Грідіна І. І. |
58 | Бондарева Марія | Зарубіжна літер. | 8-в | 2 | Грідіна 1.1. |
59 | Стрига Ольга | Зарубіжна літер. | 8-а | 2 | Ковбасенко Л. В. |
60 | Єременко Нікіта | Зарубіжна літер. | 8-а | 3 | Ковбасенко Л. В. |
61 | Завірюха Анна | Зарубіжна літер. | 9-а | 3 | Ковбасенко Л. В. |
62 | Тарасенко Тетяна | Зарубіжна літер. | 9-а | 3 | Ковбасенко Л. В. |
63 | Єркєєва Аліна | Зарубіжна літер. | 10-а | 2 | Грідіна 1.1. |
64 | Семеренко Катерина | Зарубіжна літер. | 10-а | 3 | Грідіна 1.1. |
65 | Хмелік Юлія | Зарубіжна літер. | 10-а | 2 | Грідіна 1.1. |
66 | Воронін Нікіта | Зарубіжна літер. | 11-а | 2 | Ковбасенко Л. В. |
67 | Гриців Богдана | Зарубіжна літер. | 11-а | 2 | Ковбасенко Л. В. |
68 | Никонець Данило | Зарубіжна літер. | 11-а | 2 | Ковбасенко Л. В. |
69 | Андрущенко Єлизавета | Зарубіжна літер. | 11-а | 2 | Ковбасенко Л. В. |
70 | Зайшлий Віктор | Англійська мова | 8-в | 3 | Вітрук Д. І. |
71 | Кульчицька Анастасія | Англійська мова | 8-а | 3 | Галак Є. Є. |
72 | Кравець Мар'ян | Англійська мова | 8-а | 3 | Галак Є. Є. |
73 | Федосеева Олеся | Англійська мова | 8-а | 3 | Галак Є. Є. |
74 | Ковальчук Мирослава | Англійська мова | 9-а | 2 | Галак Є. Є. |
75 | Капліна Ніна | Англійська мова | 9-а | 3 | Галак Є. Є. |
76 | Тарасенко Тетяна | Англійська мова | 9-а | 3 | Сава Н. І. |
77 | Мікушев Олександр | Англійська мова | 9-г | 3 | Вітрук Д. І. |
78 | Корнівський Марк | Англійська мова | 10-6 | 3 | Нечипоренко Є. О. |
79 | Хорольський Андрій | Англійська мова | 11-а | 3 | Сава Н. І. |
80 | Гриців Богдана | Англійська мова | 11-а | 3 | Колумбет О. К. |
81 | Буслаев Валерій | Англійська мова | 11-а | 3 | Колумбет О. К. |
82 | Осадча Карина | Німецька мова | 9-г | 3 | Кісіль І. Д. |
83 | Добровольська Євгенія | Німецька мова | 10-6 | 3 | Зикова І. Я. |
84 | Іванов Олександр | Біологія | 9-г | 2 | Костюченко О. Л. |
85 | Осадча Карина | Біологія | 9-г | 2 | Костюченко О. Л. |
86 | Карпенко Уляна | Біологія | 10-в | 1 | Костюченко О. Л. |
87 | Бурдейний Артем | Біологія | 10-6 | 1 | Костюченко О. Л. |
88 | Реутенко Артем | Фізика | 7-г | 1 | Мельник Є. Є. |
89 | Вяльцев Олександр | Фізика | 7-г | о А* | Мельник Є. Є. |
90 | Бойчук Владислава | Фізика | 7-г | 3 | Мельник Є. Є. |
91 | Востріков Любомир | Фізика | 7-в | 3 | Мельник Є. Є. |
92 | Ковальчук Мирослава | Фізика | 9-а | 3 | Мельник Є. Є. |
93 | Завірюха Анна | Фізика | 9-а | 3 | Мельник Є. Є. |
94 | Комонов Кирило | Фізика | 11-а | 2 | Жмайло О. В. |
95 | Воронін Нікіта | Фізика | 11-а | 2 | Жмайло О. В. |
96 | Ніронов Дмитро | Астрономія | 11-а | 3 | Жмайло О. В. |
97 | Змитрук Яна | отм | 9-6 | 2 | Петров А. І. |
98 | Коваленко Олеся | Інформаційні технології | 11-а | 2 | Зінченко Л. А. |
99 | Кварацхелія Марина | Педагогіка і психологія | 10-г | 2 | Голяка С. Г. |
100 | Рибчинська Валерія | Педагогіка і психологія | 10-г | 3 | Голяка С. Г. |
101 | Стрига Ольга | Географія | 8-а | 2 | Недбайло Л. О. |
102 | Лагода Дар'я | Географія | 8-а | 3 | Недбайло Л. О. |
103 | Кульчицька Анастасія | Географія | 8-а | 3 | Недбайло Л. О. |
104 | Іванов Олександр | Географія | 9-г | 1 | Недбайло Л. О. |
105 | Осадча Карина | Географія | 9-г | 2 | Недбайло Л. О. |
106 | Єркєєва Аліна | Географія | 10-а | 1 | Недбайло Л. О. |
107 | Єрмаков Юрій | Географія | 10-г | 2 | Недбайло Л. О. |
108 | Добровольська Євгенія | Географія | 10-6 | 2 | Недбайло О. Б. |
109 | Пастухов Кирило | Інформатика | 10-6 | 2 | Зінченко Л. А. |
110 | Стальченко Олександр | Інформатика | 10-а | 3 | Зінченко Л. А. |
111 | Комаренко Дмитро | Інформатика | 10-г | 3 | Зінченко Л. А. |
112 | Андрущенко Єлизавета | Фіз. культура | 11-а | 2 | Кобилянський В.О |
113 | Дендебера Владислав | Економіка | 10-6 | 2 | Пешкова 1.1. |
114 | Симонян Альбіна | Економіка | 10-6 | 3 | Пешкова 1.1. |
115 | Закорко Юлія | Економіка | 10-6 | 3 | Пешкова 1.1. |
116 | Лук'янчук Валерія | Економіка | 11-6 | 2 | Пешкова 1.1. |
117 | Онищенко Ірина | Економіка | 11-6 | 3 | Пешкова 1.1. |
118 | Іванов Олександр | Правознавство | 9-г | 3 | Козич Р. М. |
119 | Рижих Дар'я | Правознавство | 9-а | 3 | Козич Р. М. |
120 | Селівончик Владислава | Правознавство | 10-6 | 3 | Смирна А. С. |
121 | Хорольський Андрій | Правознавство | 11-а | 3 | Козич Р. М. |
122 | Стрига Ольга | Трудове навчан | 8-а | 3 | Жаровська А. В. |
123 | Рева Маргарита | Комп. анімація | 9-в | 3 | Зінченко Л. А. |
124 | Учень Данило | \¥еЬ-дизайн | 9-а | 3 | Зінченко Л. А. |
125 | Хижна Катерина | Комп. графіка | 6-а | 1 | Зінченко Л. А. |
126 | Чомко Ольга | Комп. графіка | 6-а | 2 | Зінченко Л. А. |
127 | Іващенко Поліна | Комп. графіка | 9-а | 1 | Зінченко Л. А. |
128 | Кустовська Дар'я | Екологія | 11-а | 1 | Скиба Ю. А. Костюченко О. Л. |
129 | Ашихмін Антон | Екологія | 10-в | 3 | Скиба Ю. А. |
2015-2016 н.р. В І Т А Є М О
№ | Прізвище учня | Предмет | клас | місце | Прізвище вчителя |
1 | Ільїн Дмитро | Математика | 6-б | 2 | Цесаренко О. Ю. |
2 | Бестужева Марія | Математика | 6-б | 2 | Цесаренко О. Ю. |
3 | Кучеренко Микола | Математика | 6-б | 3 | Цесаренко О. Ю. |
4 | Чумак Даніїл | Математика | 7-б | 1 | Цесаренко О. Ю. |
5 | Білоус Олександра | Математика | 7-в | 2 | Федоренко Н. М. |
6 | Завірюха Анна | Математика | 7-а | 2 | Федоренко Н. М. |
7 | Ковальчук Мирослава | Математика | 7-г | 3 | Цесаренко О. Ю. |
8 | Єркєєва Аліна | Математика | 8-в | 1 | Цесаренко О. Ю. |
9 | Семеренко Катерина | Математика | 8-в | 2 | Цесаренко О. Ю. |
10 | Бурдейний Артем | Математика | 8-б | 2 | Руденко К. М. |
11 | Комонов Кирило | Математика | 9-в | 1 | Федоренко Н. М. |
12 | Андрущенко Єлизавета | Математика | 9-в | 1 | Федоренко Н. М. |
13 | Воронін Нікіта | Математика | 9-в | 2 | Федоренко Н. М. |
14 | Буслаєв Валерій | Математика | 9-в | 2 | Федоренко Н. М. |
15 | Шиманський Артем | Математика | 10-б | 2 | Зінькова Л. В. |
16 | АндрющенкоАнастасія | Математика | 10-а | 3 | Зінькова Л. В. |
17 | Квіта Олександр | Математика | 10-а | 3 | Зінькова Л. В. |
18 | Каширіна Ольга | Математика | 11-а | 1 | Бондаренко Л. І. |
19 | Керімов Хікмет | Математика | 11-а | 2 | Бондаренко Л. І. |
20 | Гапелик Дар’я | українська мова та література | 7-в | 1 | Гончарук Л. М. |
21 | Мироненко Єкатерина | українська мова та література | 7-в | 1 | Гончарук Л. М. |
22 | Ковшун Марія | українська мова та література | 7-а | 2 | Колотій Ю. В. |
23 | Добровольська Євгенія | українська мова та література | 8-б | 3 | Зозульова В. В. |
24 | Гриців Богдана | українська мова та література | 9-в | 3 | Данилейко О. Л. Стасюк Н. М. |
25 | Воронін Нікіта | українська мова та література | 9-в | 3 | Данилейко О. Л. |
26 | Андрущенко Єлизавета | українська мова та література | 9-в | 3 | Данилейко О. Л. |
27 | Чупрій Діана | українська мова та література | 10-а | 2 | Данилейко О. Л. |
28 | Каширіна Ольга | українська мова та література | 11-а | 2 | Данилейко О. Л. |
29 | Горюнова Анна | Хімія | 7-г | 2 | Найдиш Н. С. |
30 | Завірюха Анна | Хімія | 7-а | 3 | Найдиш Н. С. |
31 | Осадча Карина | Хімія | 7-г | 3 | Найдиш Н. С. |
32 | Бурдейний Артем | Хімія | 8-б | 1 | Найдиш Н. С. |
33 | Захарова Катерина | Хімія | 8-а | 3 | Найдиш Н. С. |
34 | Семененко Аліна | Хімія | 9-в | 1 | Найдиш Н. С. |
35 | Воронін Нікіта | Хімія | 9-в | 2 | Найдиш Н. С. |
36 | Андрущенко Єлизавета | Хімія | 9-в | 2 | Найдиш Н. С. |
37 | Григоренко Олена | Хімія | 10-в | 3 | Новікова С. А. |
38 | Мариненко Роман | Хімія | 10-в | 3 | Новікова С. А. |
39 | Бурдейний Артем | Історія | 8-б | 2 | Швець Т. П. |
40 | Семеренко Катерина | Історія | 8-в | 3 | Швець Т. П. |
41 | Гриців Богдана | Історія | 9-в | 3 | Матвійчук І. А. |
42 | Чупрій Діана | Історія | 10-а | 2 | Козич Р. М. |
43 | Поліщук Назар | Історія | 10-а | 3 | Козич Р. М. |
44 | Матвійчук Роман | Історія | 11-б | 2 | Матвійчук І. А. |
45 | Хорольський Андрій | Правознавство | 9-в | 3 | Козич Р. М. |
46 | Никонець Данило | Правознавство | 9-в | 3 | Козич Р. М. |
47 | Чупрій Діана | Правознавство | 10-а | 2 | Козич Р. М. |
48 | Поліщук Назар | Правознавство | 10-а | 3 | Козич Р. М. |
49 | Білоус Олександра | Фізика | 7-в | 2 | Матушевич О. В. |
50 | Гапелик Дар’я | Фізика | 7-в | 3 | Матушевич О. В. |
51 | Горюнова Анна | Фізика | 7-г | 3 | Матушевич О. В. |
52 | Єркєєва Аліна | Фізика | 8-в | 2 | Матушевич О. В. |
53 | Воронін Нікіта | Фізика | 9-в | 3 | Жмайло О. В. |
54 | Квіта Олександр | Фізика | 10-а | 2 | Жмайло О. В. |
55 | Поліщук Назар | Фізика | 10-а | 3 | Жмайло О. В. |
56 | Каширіна Ольга | Фізика | 11-а | 2 | Жмайло О. В. |
57 | Горюнова Анна | Зарубіжна літер. | 7-г | 2 | Ковбасенко Л. В. |
58 | Тарасенко Тетяна | Зарубіжна літер. | 7-а | 2 | Ковбасенко Л. В. |
59 | Завірюха Анна | Зарубіжна літер. | 7-а | 3 | Ковбасенко Л. В. |
60 | Пташник Вероніка | Зарубіжна літер. | 7-а | 3 | Ковбасенко Л. В. |
61 | Осадча Карина | Зарубіжна літер. | 7-г | 3 | Ковбасенко Л. В. |
62 | Хмелик Юлія | Зарубіжна літер. | 8-в | 2 | Грідіна І. І. |
63 | Єркєєва Аліна | Зарубіжна літер. | 8-в | 2 | Грідіна І. І. |
64 | Камінська Анастасія | Зарубіжна літер. | 8-в | 3 | Грідіна І. І. |
65 | Нечипорук Анна | Зарубіжна літер. | 8-д | 3 | Ковбасенко Л. В. |
66 | Андрущенко Єлизавета | Зарубіжна літер. | 9-в | 1 | Ковбасенко Л. В. |
67 | Семененко Аліна | Зарубіжна літер. | 9-в | 3 | Ковбасенко Л. В. |
68 | Кустовська Дар’я | Зарубіжна літер. | 9-в | 3 | Ковбасенко Л. В. |
69 | Старовойт Аліна | Зарубіжна літер. | 9-б | 3 | Грідіна І. І. |
70 | Поліщук Назар | Зарубіжна літер. | 10-а | 3 | Грідіна І. І. |
71 | Чупрій Діана | Зарубіжна літер. | 10-а | 2 | Грідіна І. І. |
72 | Вишковець Таїсія | Зарубіжна літер. | 11-а | 2 | Грідіна І. І. |
73 | Добровольська Євгенія | Англійська мова | 8-б | 2 | НечипоренкоС.О |
74 | Кварацхелія Марина | Англійська мова | 8-г | 3 | Галак С. Є. |
75 | Буслаєв Валерій | Англійська мова | 9-в | 2 | Колумбет О. К. |
76 | Ковбасенко Анна | Англійська мова | 10-б | 3 | Галак С. Є. |
77 | Добровольська Євгенія | Німецька мова | 8-б | 3 | Зикова І. Я. |
78 | Гриців Богдана | Німецька мова | 9-в | 1 | Зикова І. Я. |
79 | Саркісов Дмитро | Німецька мова | 10-в | 3 | Кісіль І. Д. |
80 | Добровольська Євгенія | Географія | 8-б | 3 | Недбайло Л. О. |
81 | Єрмаков Юрій | Географія | 8-д | 3 | Недбайло Л. О. |
82 | Воронін Нікіта | Географія | 9-в | 1 | Чумальчук Т. П. |
83 | Чупрій Діана | Географія | 10-а | 1 | Недбайло Л. О. |
84 | Брюшко Наталія | Географія | 10-а | 2 | Недбайло Л. О. |
85 | Поліщук Назар | Географія | 10-А | 2 | Недбайло Л. О. |
86 | Карпенко Уляна | Біологія | 8-г | 1 | Костюченко О.Л. |
87 | Семененко Аліна | Біологія | 9-в | 2 | Кучеренко Н. О. |
88 | Онищенко Ірина | Біологія | 9-а | 3 | Костюченко О.Л. |
89 | Кирилко Юрій | Біологія | 10-б | 3 | Кучеренко Н. О. |
90 | Кирилко Юрій | Екологія | 10-б | 1 | Кучеренко Н. О. |
91 | Чернишов Дмитро | Астрономія | 11-б | 3 | Жмайло О. В. |
92 | Цвєтков Валентин | Астрономія | 11-б | 3 | Жмайло О. В. |
93 | Каширіна Ольга | Лінгвістика | 11-а | 1 | Позняк Ю. М. |
94 | Вишняк Наталія | Комп. графіка | 11-а | 1 | Зінченко Л. А. |
95 | Симонян Альбіна | трудове навчання | 8-б | 1 | Сінькова Л. П. |
96 | Говоруха Олена | трудове навчання | 9-б | 3 | Сінькова Л. П. |
97 | Єрмаков Юрій | трудове навчання | 8-д | 3 | Малюта І. М. |
98 | Овсеєнко Аліна | ОТМ | 8-г | 3 | Петров А. І. |
99 | Криницька Анастасія | ОТМ | 10-б | 2 | Петров А. І. |
100 | Наскальна Олександра | ОТМ | 11-а | 1 | Петров А. І. |
101 | Жукова Анна | Педагогіка і психологія | 9-в | 3 | Олішевська Л. С. |
102 | Коваленко Олеся | Інформаційні технології | 9-б | 1 | Зінченко Л. А. |
2014-2015 н.р.
Правознавство
№ | ПІБ | ЗНЗ | Клас | місце | Вчитель | |
|
1. | Чупрій Діана | 198 | 9 | ІІ | Козич Р.М. | |
2. | Поліщук Назар | 198 | 9 | ІІІ | Козич Р. М. | |
3. | Матвійчук Роман | 198 | 10 | ІІІ | Козич Р. М. | |
Німецька мова
№ | ПІБ учня | ЗНЗ | Клас | Місце | ПІБ учителя | |
|
1 | Саркісов Дмитро | 198 | 9 | ІІІ | Кісіль І. Д. | |
Комп’ютерна графіка
6 клас
№ з/п | ПІБ учня, переможця | Навчальний заклад | Місце | ПІБ учителя, який підготував переможця |
1 | Усатюк Ольга | СШ №198 | 3 | Зінченко Л.А. |
Комп’ютерна анімація
6 клас |
№ | ПІБ учня- переможця | Навчальний заклад | Місце | ПІБ учителя, який підготував переможця |
1. | Ткаченко Дмитро | СШ № 198 | 2 | Зінченко Л.А. |
10 клас |
2. | Павлюк Владислав | СШ № 198 | 3 | Зінченко Л.А. |
Образотворче мистецтво
№ з/п | ПІБ переможця | школа | клас | місце | ПІБ вчителя |
1. | Гапелик Дар’я Олександрівна | «ЕКО» | 6 | 2 | Петров А.І. |
2. | Поліщук Назар | «ЕКО» | 9 | 3 | Петров А.І. |
3. | Наскальна Олександра Сергіївна | «ЕКО» | 10 | 1 | Петров А.І. |
Біологія
8 клас
№ п/п | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Школа | Місце | Вчитель | |
|
1 | Нечипорук Ірина Ігорівна | ліцей «Еко»№198 | ІІІ | | |
10 клас
№ п/п | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Школа | Місце | Вчитель |
|
2 | Митрофанов Артем Віталійович | «Еко» №198 | ІІІ | Костюченко О.Л. |
11 клас
№ п/п | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Школа | Місце | Вчитель | |
|
3 | Пивоварчук Олександра Валерїївна | «Еко» №198 | ІІІ | Кучеренко Н.О. | |
4 | Корнєва Олександра Миколаївна | «Еко» №198 | ІІІ | Кучеренко Н.О. | |
Географія
| Прізвище ім'я по батькові учасника | Навчальний заклад | Клас | Місце | Прізвище, ім'я, по батькові вчителя | |
|
1. | Поліщук Назар Романович | Ліцей Еко №198 | 9 | І | Недбайло Л.О. | |
2. | Брюшко Наталія Олегівна | Ліцей Еко №198 | 9 | ІІ | Недбайло Л.О. | |
3. | Упрій Діана Юріївна | Ліцей Еко №198 | 9 | ІІІ | Недбайло Л.О. | |
4. | Квіта Олександр Геннадійович | Ліцей Еко №198 | 9 | ІІІ | Недбайло Л.О. | |
5. | Матвійчик Роман Володимирович | Ліцей Еко №198 | 10 | ІІІ | Недбайло Л.О. | |
6. | Денисов Денис Геннадійович | Ліцей Еко №198 | 11 | І | Недбайло О.Б. | |
7. | Гуменюк Кристина Михайлівна | Ліцей Еко №198 | 11 | ІІ | Недбайло О.Б. | |
Трудове навчання Технічні види праці
№ | ПІБ учня | школа | клас | місце | ПІБ вчителя |
ОБСЛУГОВУЮЧІ ВИДИ ПРАЦІ |
1 | Онищенко Ірина Юріївна | № 198 | 8 | ІІІ | Сінькова Л.П. |
2 | Печена Тамара Миколаївна | № 198 | 9 | ІІІ | Сінькова Л.П. |
Світова література
7 клас
№ з/п | Прізвище, ім’я, по батькові учасника | Школа | Місце | Прізвище, ініціали вчителя |
1 | Єркеєва Аліна Артурівна | ліцей "Еко" №198 | ІІ | Грідіна І.І. |
2 | Карпенко Уляна Олександрівна | ліцей "Еко" №198 | ІІ | Ковбасенко Л.В. |
3 | Куцевол Любов Олександрівна | ліцей "Еко" №198 | ІІІ | Ковбасенко Л.В. |
4 | Семеренко Катерина Євгенівна | ліцей "Еко" №198 | ІІІ | Грідіна І.І. |
5 | Старовойт Діана Сергіївна | ліцей "Еко" №198 | ІІІ | Ковбасенко Л.В. |
8 клас
№ з/п | Прізвище, ім’я, по батькові учасника | Школа | Місце | Прізвище, ініціали вчителя |
6 | Андрущенко Єлизавета Олексіївна | ліцей "Еко" №198 | ІІІ | Ковбасенко Л.В. |
7 | Воронін Нікіта Ілліч | ліцей "Еко" №198 | ІІІ | Ковбасенко Л.В. |
8 | Гриців Богдана Олегівна | ліцей "Еко" №198 | ІІ | Ковбасенко Л.В. |
9 | Мельниченко Марія Владиславівна | ліцей "Еко" №198 | ІІ | Грідіна І.І. |
10 | Никонець Данило Романович | ліцей "Еко" №198 | І | Ковбасенко Л.В. |
11 | Семененко Аліна Євгенівна | ліцей "Еко" №198 | ІІІ | Ковбасенко Л.В. |
9 клас
№ з/п | Прізвище, ім’я, по батькові учасника | Школа | Місце | Прізвище, ініціали вчителя |
12 | Чупрій Діана Юріївна | ліцей "Еко"№198 | І | Грідіна І.І. |
10 клас
№ з/п | Прізвище, ім’я, по батькові учасника | Школа | Місце | Прізвище, ініціали вчителя |
13 | Вишковець Таїсія Вадимівна | ліцей "Еко"№198 | І | Грідіна І.І. |
14 | Вишняк Наталія Ігорівна | ліцей "Еко"№198 | ІІ | Грідіна І.І. |
11 клас
№ з/п | Прізвище, ім’я, по батькові учасника | Школа | Місце | Прізвище, ініціали вчителя |
15 | Корнєва Олександра Миколаївна | ліцей "Еко"№198 | ІІ | Ковбасенко Л.В. |
16 | Пивоварчук Олександра Валеріївна | ліцей "Еко"№198 | ІІ | Грідіна І.І. |
17 | Скоробогач Оксана Богданівна | ліцей "Еко"№198 | ІІ | Ковбасенко Л.В. |
18 | Турик Анастасія Леонідівна | ліцей "Еко"№198 | ІІ | Грідіна І.І. |
Фізична культура
№ | Прізвище, ім’я | № ЗНЗ | Клас | Місце | П.І.Б вчителя |
1 | Ніколаєв Дмитро | Ліцей «ЕКО»№198 | 11 | II | Обуховський П. В. |
2 | Літвінова Олександра | Ліцей «ЕКО»№198 | 11 | I | Тафапольська Г. О. |
Педагогіка та психологія
№ | Прізвище, ім’я, по-батькові учасника | ЗНЗ | місце | Вчитель |
1 | Тодорович Олена Сергіївна | Ліцей«ЕКО»№198 | III | Олішевська Л.С. |
Історія
| Прізвище. ім'я, по батькові учасника | Школа | Клас | Місце | Прізвище, ім'я, по батькові вчителя | | |
| | | | |
1. | Андрущенко Єлизавета | Еко № 198 | 8 | ІІІ | Матвійчук І.А. | | |
2. | Гриців Богдана | Еко № 198 | 8 | ІІІ | Матвійчук І.А. | | |
3. | Чупрій Діана | Еко № 198 | 9 | І | Козич Р.М. | | |
4. | Поліщук Назар | Еко № 198 | 9 | ІІ | Матвійчук І.А. | | |
5. | Демковський Максим | Еко № 198 | 10 | ІІІ | Матвійчук І.А. | | |
6. | Матвійчук Роман | Еко № 198 | 10 | І | Матвійчук І.А. | | |
7. | Пастухов Володимир | Еко № 198 | 11 | ІІІ | Козич Р.М. | |
8. | Гуменюк Христина | Еко№ 198 | 11 | ІІІ | Козич Р.М. | |
Математика
№ | Клас | Сума балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Школа | Вчитель |
1. | 6 | 18 | I | Білоус Олександра Андріївна | 198 | Федоренко Н.М. |
2. | 6 | 15 | II | Завірюха Анна Олександрівна | 198 | Федоренко Н.М. |
3. | 6 | 12 | III | Ковальчук Мирослава Романівна | 198 | Федоренко Н.М. |
4. | 6 | 14 | II | Рижих Дарʼя Олегівна | 198 | Федоренко Н.М. |
5. | 7 | 12 | ІІІ | Семеренко Катерина Євгенівна | 198 | Цесаренко О.Ю. |
6. | 7 | 13 | ІІІ | Єркєєва Аліна Артурівна | 198 | Цесаренко О.Ю. |
7. | 8 | 16 | ІІІ | Комонов Кирило Максимович | 198 | Федоренко Н.М. |
8. | 8 | 19 | ІІ | Філін Олексій Сергійович | 198 | Федоренко Н.М. |
9. | 9 | 16 | ІІІ | Квіта Олександр Геннадійович | 198 | Зінькова Л.В. |
10. | 10 | 20 | ІІ | Коширіна Ольга Юріївна | 198 | Бондаренко Л.І. |
11. | 11 | 12 | ІІІ | Прохоренко Максим Володимирович | 198 | Матушевич О.В. |
12. | 11 | 12 | ІІІ | Атрощенко Іван Олексійович | 198 | Матушевич О.В. |
13. | 11 | 19 | ІІ | Корнєва Олександра Миколаївна | 198 | Зінькова Л.В. |
Фізика
№ | Школа | ПІБ учня | Клас | ПІБ вчителя | Місце |
1 | 198 | Філін Олексій Сергійович | 8 | Матушевич Олена Валентинівна | 2 |
2 | 198 | Воронін Нікіта Ілліч | 8 | Матушевич Олена Валентинівна | 3 |
3 | 198 | Поліщук Назар Романович | 9 | Жмайло Олександр Васильович | 3 |
4 | 198 | Соловйов Роман Миколайович | 9 | Жмайло Олександр Васильович | 3 |
5 | 198 | Каширіна Ольга Юріївна | 10 | Жмайло Олександр Васильович | 3 |
6 | 198 | Кононенко Дмитро Олегович | 11 | Жмайло Олександр Васильович | 2 |
7 | 198 | Пивоварчук Олександра Валеріївна | 11 | Жмайло Олександр Васильович | 2 |
Українська мова та література
7 клас
1 | Арзамасцев Владислав Олександрович | Ліцей «Еко» №198 | 7 | ІІІ | Зозульова ВіраВасилівна., Кохан Валентина Володимирівна |
8 клас
2 | Гриців Богдана Олегівна | Ліцей «Еко» №198 | 8 | ІІІ | Гладченко Надія Макарівна, Мороз Людмила Йосипівна |
3 | Воронін Нікіта Ілліч | Ліцей «Еко» №198 | 8 | ІІІ | Мороз Людмила Йосипівна |
9 клас
4 | Чупрій Діана Юріївна | Ліцей «Еко» №198 | 9 | І | Гладченко Надія Макарівна |
5 | Поліщук Назар Романович | Ліцей «Еко» №198 | 9 | ІІІ | Мороз Людмила Йосипівна |
6 | Місан Владислав Сергійович | Ліцей «Еко» №198 | 9 | ІІІ | Гладченко Надія Макарівна |
10 клас
7 | Каширіна Ольга Юріївна | Ліцей «Еко» №198 | 10 | ІІІ | Данилейко Оксана Людвігівна |
8 | Наскальна Олександра Сергіївна | Ліцей «Еко» №198 | 10 | ІІІ | Данилейко Оксана Людвігівна |
11 клас
9 | Скоробогач Оксана Богданівна | Ліцей «Еко» №198 | 11 | ІІ | Данилейко Оксана Людвігівна |
Англійська мова
№ | П.І.Б. учня | № ЗНЗ | Клас | Місце | П.І.Б. вчителя |
1 | Асса Анна | 198 | 8 | ІІІ | Колумбет О.К. |
2 | Матвійчук Роман | 198 | 10 | ІІІ | Вітрук Д.І. |
3 | Усатюк Вероніка | 198 | 11 | ІІІ | Вітрук Д.І. |
4 | Трейтяк Тетяна | 198 | 11 | ІІІ | Сава Н.І. |
Хімія
№ | Клас | Сума балів | Місце | Школа | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Вчитель |
1 | 7 | 28 | 1 | Ліцей ЕКО | Єрнаєва Аліна Артурівна | Найдиш Н.С. |
2 | 8 | 17 | 3 | Ліцей ЕКО | Воронін Микита Ілліч | Постнікова І.Д. |
3 | 9 | 19 | 3 | Ліцей ЕКО | Григоренко Олена Костянтинівна | Постнікова І.Д |
4 | 9 | 16 | 3 | Ліцей ЕКО | Грамотник Олександра Іванівна | Постнікова І.Д. |
5 | 9 | 15 | 3 | Ліцей ЕКО | Мариненко Роман Романович | Постнікова І.Д |
6 | 11 | 22 | 2 | Ліцей ЕКО | Корнєва Олександра Миколаївна | Постнікова І.Д. |
Інформатика (програмування)
№ з/п | ПІБ переможця | Навчальний заклад | Клас | Місце | Вчитель, який підготував переможця |
1 | Кононенко Дмитро | 198 | 11Б | 3 | Зінченко Л.А. |
2 | Пастухов Володимир | 198 | 11Б | 3 | Зінченко Л.А. |
3 | Атрощенко Іван | 198 | 11А | 2 | Зінченко Л.А. |
2013-2014 н.р.
Астрономія
№ з/п | ПІБ переможця | Навчальний заклад | Клас | Місце | Вчитель, який підготував переможця |
1 | Думанський Володимир | Ліцей «Еко» №198 | 11 | ІІІ | Жмайло О.В. |
Економіка
№ з/п | ПІБ переможця | Навчальний заклад | Клас | Місце | Вчитель, який підготував переможця |
2 | Булах Ірина | Ліцей «Еко» №198 | 11 | І | Пєшкова І.І. |
Біологія
8 клас
№ п/п | ПІБ учня | Школа | Результати | ПІБ вчителя |
бали | Місце | |
3 | Поліщук Назар Романович | Ліцей «Еко» №198 | 20 | ІІІ | Костюченко Олена Леонідівна |
10 клас
№ п/п | ПІБ учня | Школа | Результат | ПІБ вчителя |
бали | Місце | |
4 | Корнєва Олександра Миколаївна | Ліцей «Еко» №198 | 48 | ІІІ | Кучеренко Н.О. |
11 клас
№ п/п | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Школа | Результат | Вчитель |
бали | Місце | |
5 | Книрена Олена Вікторівна | Ліцей «Еко» 198 | 43 | ІІІ | Костюченко О.Л |
6 | Кочергіна Світлана Валентинівна | Ліцей «Еко» 198 | 53 | ІІ | Костюченко О.Л |
7 | Булах Ірина Сергіївна | Ліцей «Еко» №198 | 68 | І | Кучеренко Н.О. |
8 | Бабіч Марія Павлівна | Ліцей «Еко» №198 | 66 | І | Кучеренко Н.О. |
Світова література
7 клас
№ з/п | Прізвище, ім’я, по батькові учасника | Школа | Клас | Місце | Прізвище, ініціали вчителя |
9 | Никонець Данил Романович | Ліцей «Еко» 198 | 7 | І | Ковбасенко Л.В. |
10 | Мельниченко Марія Владиславівна | Ліцей «Еко» 198 | 7 | ІІІ | Грідіна І.І. |
11 | Андрущенко Єлизавета Олекс. | Ліцей «Еко» 198 | 7 | ІІІ | Ковбасенко Л.В. |
12 | Семененко Аліна Євгенівна | Ліцей «Еко» 198 | 7 | ІІІ | Ковбасенко Л.В. |
8 клас
13 | Чупрій Діана Юріївна | Ліцей «Еко» 198 | 8 | І | Грідіна І.І. |
14 | Ковбасенко Анна Юріївна | Ліцей «Еко» 198 | 8 | І | Ковбасенко Л.В. |
15 | Поліщук Назар Романович | Ліцей «Еко» 198 | 8 | ІІ | Грідіна І.І. |
16 | Григоренко Олена Костянтинівна | Ліцей «Еко» 198 | 8 | ІІІ | Грідіна І.І. |
9 клас
17 | Вишняк Наталія Ігорівна | Ліцей «Еко» 198 | 9 | ІІ | Грідіна І.І. |
18 | Каширіна Ольга Юріївна | Ліцей «Еко» 198 | 9 | ІІ | Грідіна І.І. |
19 | Гончаренко Віолета Вадимівна | Ліцей «Еко» 198 | 9 | ІІІ | Грідіна І.І. |
10 клас
20 | Пивоварчук Олександра Валеріївна | Ліцей «Еко» 198 | 10 | ІІ | Грідіна І.І. |
21 | Корнєва Олександра Миколаївна | Ліцей «Еко» 198 | 10 | ІІ | Ковбасенко Л.В. |
22 | Турик Анастасія Леонідівна | Ліцей «Еко» 198 | 10 | ІІ | Грідіна І.І. |
23 | Скоробогач Оксана Богданівна | Ліцей «Еко» 198 | 10 | ІІ | Ковбасенко Л.В. |
11 клас
24 | Булах Ірина Сергіївна | Ліцей «Еко» 198 | 11 | І | Грідіна І.І. |
25 | Снігірьова Єлизавета Василівна | Ліцей «Еко» 198 | 11 | ІІ | Ковбасенко Л.В. |
26 | Кириченко Наталія Андріївна | Ліцей «Еко» 198 | 11 | ІІ | Ковбасенко Л.В. |
27 | Ярош Олександра Сергіївна | Ліцей «Еко» 198 | 11 | ІІІ | Ковбасенко Л.В. |
Правознавство
№ | П.І.Б. учня | № ЗНЗ | Клас | Місце | П.І.Б. вчителя |
28 | Матвійчук Роман | 198 | 9 | ІІ | Козич Р.М. |
29 | Пивоварчук Олександра | 198 | 10 | ІІІ | Козич Р.М. |
Інформатика (програмування)
№ з/п | ПІБ переможця | Навчальний заклад | Клас | Місце | Вчитель, який підготував переможця |
30 | Кононенко Д. | 198 | 10 | 2 | Зінченко Л.А. |
31 | Думанський В. | 198 | 11 | 2 | Зінченко Л.А. |
Інформаційні технології (номінація офісні технології)
№ | Прізвище, ім’я | № ЗНЗ | Клас | Місце | П.І.Б вчителя |
32 | Коваленко Дарина | «Еко»№198 | 10 | IІ | Зінченко Л.А. |
33 | Бабіч Марія | «Еко»№198 | 11 | І | Зінченко Л.А. |
Географія
№ з/п | ПІБ переможця | Навчаль-ний заклад | Кількість набраних балів | Місце | Учитель,який підготував призера |
8 клас |
34 | Брюшко Наталія Олегівна | 198 | 33 | ІІ | Недбайло Л.О. |
35 | Поліщук Назар Романович | 198 | 27 | ІІІ | Чумальчук Т.П. |
36 | Чупрій Діана Юріївна | 198 | 27 | ІІІ | Недбайло Л.О. |
9 клас |
37 | Недбайло Маріанна Олександр | 198 | 30 | ІІІ | Недбайло Л.О. |
38 | Каширіна Ольга Юріївна | 198 | 30 | ІІІ | Біліневич Н.А. |
10 клас |
39 | Гуменюк Христина Михайлівн | 198 | 41 | І | Недбайло О.Б. |
40 | Третяк Тетяна Миколаївна | 198 | 26 | ІІІ | Недбайло Л.О. |
Фізична культура
№ | Прізвище, ім’я | № ЗНЗ | Клас | Місце | П.І.Б вчителя |
41 | Дядюшенко Ігор | «Еко»№198 | 11 | I | Кобилянський В.О. |
42 | Назарук Анна | «Еко»№198 | 11 | I | Кобилянський В.О. |
Англійська мова
№ | П.І.Б. учня | № ЗНЗ | Клас | Місце | П.І.Б. вчителя |
43 | Артемук Дмитро | 198 | 8 | ІІІ | Вітрук Д.І. |
44 | Пастухов Володимир | 198 | 10 | ІІІ | Сава Н.І. |
45 | Усатюк Вероніка | 198 | 10 | ІІІ | Вітрук Д.І. |
46 | Гуменний Костянтин | 198 | 11 | ІІ | Нечипоренко С.О |
47 | Арсенюк Юлія | 198 | 11 | ІІ | Галак С.Є. |
Фізика
№ | ПІБ учня | Клас | ПІБ вчителя | Місце | |
48 | Іванчик Георгій Павлович | 7 | Матушевич О.В. | 1 | |
49 | Комонов Кирило Максимович | 7 | Матушевич О.В. | 1 | |
50 | Поліщук Назар Романович | 8 | Матушевич О.В. | 2 | |
51 | Квіта Олександр Геннадійович | 8 | Матушевич О.В. | 3 | |
52 | Пивоварчук Олександра Валеріївна | 10 | Жмайло О.В. | 2 | |
53 | Бабіч Марія Павлівна | 11 | | 3 | |
54 | Думанський Володимир Валерійович | 11 | Жмайло О.В. | 3 | |
55 | Воронін Нікіта | 7 | Матушевич О.В. | 3 | |
Математика
11 клас
№ | Сума балів | Місце | Школа | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Вчитель | |
|
56 | 28 | І | 198«Еко» | Думанський Володимир Валерійович | Цесаренко О.В. | |
57 | 21 | ІІ | 198«Еко» | Бабіч Марія Павлівна | Цесаренко О.В. | |
10 клас
58 | 22 | ІІ | 198«Еко» | Прохоренко Максим Володимирович | Матушевич О.В. |
59 | 16 | ІІІ | 198«Еко» | Корнєва Олександра Миколаївна | Зінькова Л.В. |
60 | 14 | ІІІ | 198«Еко» | Кононенко Дмитро Олегович | Зінькова Л.В. |
9 клас
61 | 24 | ІІ | 198«Еко» | Каширіна Ольга Юріївна | Зінькова Л.В. |
62 | 21 | ІІ | 198«Еко» | Вишняк Наталія Ігорівна | Зінькова Л.В. |
63 | 19 | ІІІ | 198«Еко» | Наскальна Олександра Сергіївна | Зінькова Л.В. |
64 | 16 | ІІІ | 198«Еко» | Керімов Хікмет | Зінькова Л.В. |
65 | 15 | ІІІ | 198«Еко» | Митрофанов Артем Віталійович | Зінькова Л.В. |
8 клас
66 | 29 | І | 198«Еко» | Іванчик Георгій Павлович (7 за 8 клас) | Федоренко Н.М. |
67 | 20 | ІІ | 198«Еко» | Чупрій Діана Юріївна | Цесаренко О.Ю. |
7 клас
68 | 21 | І | 198 | Комонов Кирило Максимович | Федоренко Н.М. |
69 | 21 | І | 198 | Філін Олексій Сергійович | Руденко К.М. |
70 | 18 | ІІ | 198 | Андрущенко Єлизавета Олексіївна | Федоренко Н.М. |
71 | 14 | ІІІ | 198 | Горячев Віталій Віталійович | Руденко К.М. |
6 клас
72 | 18 | ІІ | 198 “Еко” | Бурдейний Артем Олександрович | Руденко К. М. |
73 | 17 | ІІ | 198 “Еко” | Семеренко Катерина Євгеніївна | Цесаренко О.Ю. |
74 | 19 | ІІ | 198 “Еко” | Єркєєва Аліна Артурівна | Цесаренко О.Ю. |
75 | 14 | ІІІ | 198 | Шевчук Юлія Русланівна | Цесаренко О.Ю. |
Історія
№ | П.І.Б. учня | № ЗНЗ | Клас | Місце | П.І.Б. вчителя |
76 | Чупрій Діана | №198 | 8 | І | Козич Р.М. |
77 | Поліщук Назар | №198 | 8 | ІІ | Матвійчук І.А. |
78 | Бабич Марія | 198 | 11 | ІІ | Матвійчук І.А. |
79 | Совінський Микита | 198 | 11 | ІІІ | Матвійчук І.А. |
ПЕДАГОГІКА І ПСИХОЛОГІЯ
№ | Прізвище, ім’я, по-батькові учасника 2 | ЗНЗ 3 | Завдання, всього (бали) | Місце 8 |
Ессе (м. 30 б) 4 | Ситуація (м. 30 б) 5 | Тест (м. 40 б) 6 | Всього (м.100 б) 7 |
9 класи |
80 | Хижний Олександр Юрійович | Ліцей «Еко» № 198 | 20 | 20 | 31 | 71 | 1 |
|
| | | | | | | |
Найрезультативнішими виявилися команди: СЗШ № 13, 35, 55, 83, 162, 235, 288, 297; СШ № 40, 131, 185, 200, 317; ліцею «Еко» №198, гімназій «Академія», № 287, «Апогей»
хімія
№ | Сума балів | Місце | Школа | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Вчитель |
7 клас |
81 | 36.5 | І | СШ №198, Еко | Іванчик Георгій Павлович | Постнікова Ірина Дмитрівна |
82 | 30 | ІІ | СШ №198, Еко | Карнакова Ганна Ярославівна | Постнікова Ірина Дмитрівна |
83 | 26 | ІІІ | СШ №198, Еко | Рогаль Володимир Олегович | Постнікова Ірина Дмитрівна |
8 клас |
84 | 17 | ІІ | СШ №198, Еко | Мариненко Роман Романович | Постнікова Ірина Дмитрівна |
85 | 12 | ІІІ | СШ №198, Еко | Григоренко Олена Костянтинівна | Постнікова Ірина Дмитрівна |
9 клас |
86 | 17 | ІІІ | СШ №198, Еко | Гуменюк Христина Миколаївна | Постнікова Ірина Дмитрівна |
87 | 15 | ІІІ | СШ №198, Еко | Корнева Олександра Миколаївна | Постнікова Ірина Дмитрівна |
11 клас |
88 | 40.5 | І | СШ №198, Еко | Булах Ірина Сергіївна | Найдиш Наталія Степанівна |
українська мова та література
7 клас
№ з/п | Прізвище, ім’я, по батькові учасника (повністю) | Школа | Клас | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя (повністю) |
89 | Хорольський Андрій Михайлович | Ліцей «Еко» 198 | 7 | І | Зозульова Віра Василівна, Мороз Людмила Йосипівна |
90 | Воронін Нікіта Ілліч | Ліцей «Еко» 198 | 7 | ІІ | Мороз Людмила Йосипівна |
8 клас
91 | Чупрій Діана Юріївна | Ліцей «Еко» 198 | 8 | І | Гладченко Надія Макарівна |
92 | Ковбасенко Анна Юріївна | Ліцей «Еко» 198 | 8 | І | Гладченко Надія Макарівна |
9 клас
93 | Матвійчук Роман Володимирович | Ліцей «Еко» 198 | 9 | І | Гончарук Людмила Миколаївна |
94 | Мананкіна Анастасія Дмитрівна | Ліцей «Еко» 198 | 9 | І | Гончарук Людмила Миколаївна, Баранов Сергій Васильович |
95 | Каширіна Ольга Юріївна | Ліцей «Еко» 198 | 9 | ІІІ | Стасюк Наталія Миколаївна |
10 клас
96 | Лаговська Юлія Олександрівна | Ліцей «Еко» 198 | 10 | І | Захарченко Валентина Петрівна |
97 | Пивоварчук Олександра Валеріївна | Ліцей «Еко» 198 | 10 | ІІІ | Данилейко Оксана Людвігівна |
98 | Цапок Адріана Олександрівна | Ліцей «Еко» 198 | 10 | ІІІ | Данилейко Оксана Людвігівна |
99 | Корнєва Олександра Миколаївна | Ліцей «Еко» 198 | 10 | ІІІ | Данилейко Оксана Людвігівна, Гончарук Людмила Миколаївна |
11 клас
100 | Кочергіна Світлана Валентинівна | Ліцей «Еко» 198 | 11 | І | Гончарук Людмила Миколаївна, Данилейко Оксана Людвігівна |
101 | Бабіч Марія Павлівна | Ліцей «Еко» 198 | 11 | І | Гончарук Людмила Миколаївна, Данилейко Оксана Людвігівна |
102 | Булах Ірина Сергіївна | Ліцей «Еко» 198 | 11 | І | Гончарук Людмила Миколаївна, Данилейко Оксана Людвігівна |
103 | Гуменний Костянтин Юрійович | Ліцей «Еко» 198 | 11 | ІІ | Гончарук Людмила Миколаївна, Данилейко Оксана Людвігівна |
Трудове навчання (технічні види праці)
№ з/п | ПІБ переможця | Навчаль-ний заклад | Кількість набраних балів | Місце | Учитель, який підготував призера |
8 клас |
104 | Місан Владислав | 198 | 70 | 3 | Малюта І.М. |
Трудове навчання (обслуговуючі види праці)
№ з/п | ПІБ переможця | Навчаль-ний заклад | Кількість набраних балів | Місце | Учитель, який підготував призера |
8 клас |
105 | Печена Тамара | 198 | 64 | 2 | Сінькова Л.П. |
9 клас |
106 | Гончаренко Віолета | 198 | 118 | 1 | Сінькова Л.П. |
| | | | | |
107 | Гриненко Катерина | 198 | 108 | 3 | Сінькова Л.П. |
Образотворче мистецтво
№ | ПІБ переможця | ЗНЗ | Місце | ПІБ вчителя |
108 | Криницька Анастасія | Еко 198 | ІІІ | Петров А.І. |
Кiлькiсть переглядiв: 1046
Коментарi